Poznaj mnie

Nazywam się Grzegorz Mazur.

Jestem fizjoterapeutą i trenerem. To połączenie niebywale się dopełnia przez co mogę pracować skuteczniej, niż będąc tylko jedną z tych form. Ogólnie życiowo entuzjasta zdrowego, świadomego oraz wydajnego stylu życia. Na co dzień prowadzę indywidualne treningi, na których pracujemy nad poprawą stanu wydajności organizmu.

Jestem fanem ciągłego wyciągania nowych rozwiązań, aby skuteczniej i ciekawiej budować współprace z moimi gośćmi treningowymi. Styl treningu jaki prezentuję jest wielopłaszczyznowy. Zawiera wszelkie elementy jakie wyróżniamy fizjologicznie w naszym ciele, takie jak: siła, szybkość, gibkość, koordynacja czy moc a w końcowym etapie płynący z tego flow – połączenie tych wszystkich elementów co w konsekwencji daje nam SPRAWNOŚĆ. Bardzo lubię czerpać inspirację ze świata zwierząt, które dysponują ogromną siłą, są przy tym szybkie, silne oraz niesamowicie sprawne. Do takiego stanu rzeczy dążę zarówno w praktykach nad własnym organizmem, jak również moich podopiecznych. Stale podwyższam swoje kwalifikacje poprzez regularne szkolenia u najlepszych branżowych specjalistów a także odkrywając naukę samodzielnie poprzez interpretację badań, książki oraz praktyki i kreowanie ruchu na własnych zasadach, ponieważ gdy znamy zasady, zawsze dobierzemy narzędzia.

Na co dzień interesuję się literaturą, rozwojem mentalnym, psychologią, biznesem oraz relacjami międzyludzkimi, bo to moim zdaniem ludzie wnoszą w życie niepoliczalną wartość. Hobbystycznie gram na gitarze.

Dyplomy